Dlouhodobá a osobní péče o Vaše webové projekty

Weby a e-shopy

Weby připravujeme jako marketingový nástroj, který přináší nové zakázky a klienty. Jsme flexibilní a umíme navrhnout web se zaměřením na rychlost a cenu vývoje, i web kompletně řešící veškeré potřeby klienta. Více informací

Firemní identita

Navrhujeme kompletní vizuální styl projektům a firmám. Postáráme se o nové logo, použití barev, velikostí, písem. Kompletní návrh Vám předáme v podobě finální grafiky a corporate identity manuálu. Více informací

Proč s námi spolupracovat

Odborné konzultace

Každý webový projekt vzniká na základě důsledné konzultace online záměru. Tuto fázi nepodceňujeme, nám i Vám pomáhá projekt pochopit a nahlédnout na něj z mnoha úhlů pohledu.

Dlouhodobá péče

Víme, že Váš business se průběžně mění a na to je třeba reagovat i průběžnými změnami strategie na webu.

Žádné limity

Naši klienti jsou z Olomouce, Londýna, Prahy i Brna. Jsme velice flexibilní a naše výsledky nasvědčují, že umíme pracovat efektivně s klienty odkudkoliv.

Podnikáme

Provozujeme vlastní internetové projekty. Víme z první ruky jak na to, když má online projekt začít vydělávat! O své zkušenosti se s Vámi rádi podělíme.

  • BePositive has really made the difference for us at SKYLiFE Pro. Their expertise and guidance has given us a cutting edge global web design which we are very proud of. We would highly recommend them.

    Damien Pickford - Chock2Chock Ltd.
  • Přišli jsme s poměrně komplikovaným a velmi specifickým projektem. Společnost BePositive s.r.o. nejen že se projektu nezalekla, ale dokonce nabídla termín zhruba o třetinu kratší než ostatní. Byli jsme více než překvapeni s jakou profesionalitou a nasazením se úkolu zhostili. Zadání bylo splněno přesně na termín a v kvalitě jenž předčila naše očekávání.

    Tomáš Pithart, EMBA - 3 Points CIO, s.r.o.
  • Nejvíc na spolupráci oceňujeme to, že při realizací a podpoře projektů nehrají pasivní roli. Snaží se doporučit pro klienta nejlepší řešení.

    Daniel Macoun - Primat.cz s.r.o.

Pojďme spolupracovat!

Rádi se s Vámi potkáme a připravíme Vám nezávaznou nabídku na míru!

+420 777 718 499 (po - pá, 8:00 - 17:00)
info@bepositive.cz

Napište nám

Dejte nám na sebe telefon nebo e-mail a budeme Vás neprodleně kontaktovat.