Vyvíjíme chytré aplikace pro řízení firem a zdrojů.

Opravdu máte přehled, co se děje ve vaší firmě? S aplikací na míru od nás jej získáte okamžitě a kdekoliv.

Na míru

Webové aplikace vyvíjíme na míru potřebám každého klienta. Díky využití základních hotových prvků šetříme čas i náklady.

Již do měsíce

Díky propracované metodice projektového řízení umíme spustit a předat nejdůležitější funkce již do 4 týdnů od zahájení prací.

Kdykoliv a kdekoliv

Naše webové aplikace jsou dostupné v jakýkoliv okamžik, na jakémkoliv zařízení (PC, tablet, mobil) všem členům vašeho týmu.

Proč investovat do vlastní firemní aplikace?

sjednotíme celou agendu vaší firmy na jedno místo

aplikace není obrovský moloch, ale je vyvinuta na míru přesně vašim potřebám

aplikace plně odráží pracovní postupy ve vaší firmě, usnadňuje je a zpřehledňuje je

aplikace včas upozorní na možné problémy


GrafJobs4Joy

Personální systém Jobs 4 Joy SE

Vyvinuli jsme informační systém pro řízení personální agendy, vč. možnosti dočasného přidělení, mzdového modulu a tiskových sestav. Společnost díky tomu může vést celou svoji agendu elektronicky.

Jobs4Joy

Systém pro organizaci obchodních zástupců - 3 Points CIO s.r.o.

Ve spolupráci se společností 3 Points CIO s.r.o. jsme vyvinuli a dále rozvíjíme systém pro efektivní řízení obchodních zástupců v terénu.
Systém zahrnuje modul pro navolávání schůzek s ohledem na efektivní využití času a pohonných hmot.

Jobs4Joy

Zakázkovník - truhlářství Roman Schuster

Pro zakázkové truhlářství pana Romana Schustera jsme vyvinuli informační systém na míru, umožňující vedení kompletní agendy firmy zahrnující zakázky, nákup materiálu, mzdy, sklad, režijní náklady a další.

Naši klienti o nás řekli

Pri vývoji na mieru šitého CRM systému pre riadenie zakázok v oblasti personálnych služieb nás milo prekvapil proklientský prístup zo strany BePositive. Ich skúsenosti ale hlavne ochota a schopnosť načúvať požiadavkám klienta umožnila vývoj aplikácie rýchlo a presne podľa našich potrieb.

Lukáš Mochnacký
Jobs 4 Joy SE

Přišli jsme s poměrně komplikovaným a velmi specifickým projektem. Společnost BePositive s.r.o. nejen že se projektu nezalekla, ale dokonce nabídla termín zhruba o třetinu kratší než ostatní.

Tomáš Pithart, MBA
3 Points CIO s.r.o.

BePositive has really made the difference for us at SKYLiFE Pro. Their expertise and guidance has given us a cutting edge global web design which we are very proud of. We would highly recommend them.”

Damien Pickford
chock2chock Ltd.

Začněme nezávaznou schůzkou

Na Vaše dotazy rád odpoví jednatel společnosti Jakub Dvořák.

Menu
Kontakt